Dijital Çözüm Ortağınız Olarak Hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Etkici, Türkiye’nin her yerinde bulunan işletmelerin dijital dünyadaki çözüm ortağı olma ve dijitaldeki varlıklarını kuvvetlendirme amacıyla kurulmuştur.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de dijitalleşmenin hızlanmasıyla birlikte, bugün olduğu gibi gelecekte de varlığını sürdürmek ve gelişmeye devam etmek isteyen her işletmenin etkili dijital pazarlama yönetimine ihtiyacı var. Birçok işletme sahibi de dijital pazarlamanın öneminin ve sağladığı faydaların farkında olduğu için yatırımlarını bu alana yönlendiriyor. Tabii, dijital pazarlama hem yeni hem de meşakkatli bir konu olduğu için, işletmelerin bir yandan asıl faaliyet alanlarında mesai harcarken bir yandan da zaman ve enerjilerini bu alana yönlendirmeleri kolay olmadığı gibi verimli de olamıyor.

Etkici olarak bu durumun bilincinde olduğumuz için, farklı boyuttaki işletmelerin, dijital pazarlamaya yönelik farklı ihtiyaçları için yararlanabilecekleri fark yaratan, pratik ve kullanışlı çözümler hazırladık. Dijital pazarlamayla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza, her biri alanında bilgili ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte hazırladığımız ürün ve hizmet paketlerimizle çözüm sunuyoruz. 

Misyonumuz

Çözüm ortağı olduğumuz tüm işletmelerin dijital pazarlama aracılığıyla gelişmesine ve geleceğe güvenle bakmasına katkı sağlamak.

Değerlerimiz

• Tüm işlerimizi zamanında, eksiksiz ve hatasız olarak teslim etmek; müşteri memnuniyetinden ödün vermemek
• Çözüm odaklı ve yardımsever olmak
• Saygılı ve etik değerlere bağlı olmak
• Teknolojiyi takip etmek, işimize uyarlamak ve inovatif olmak
• İşi doğru ve yetkin çalışana yönlendirmek
• Çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu önemsemek
• Çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlamak

İletişime Geçin

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Dalgıç Sk.
D:no 11, 34418 Kağıthane/İstanbul

Phone : 0 (212) 332 20 30 
Email : bilgi@etkici.com

Ekibimiz

Ne aramıştınız?

Sepetiniz

Language
Turkish
Open drop down