Dijital Çözüm Ortağınız Olarak Hizmetinizdeyiz.

Etkici’den Hizmet Almanın 5 Avantajı

Etkici’den Hizmet Almanın 5 Avantajı

Dijital çözüm ortağınız Etkici bir “tık”la geleneksel ve dijital pazarlama alanında ihtiyacınız olan hizmetleri sunuyor. GP Group bünyesinde bulunan Etkici; reklam ajansı tecrübesi ve kalitesinden, nerede olursanız olun internet aracılığıyla yararlanmanızı sağlıyor. E-ticaret sitesi kurulumundan SEO danışmanlığına, kurumsal kimlik tasarımından tanıtım videosu çekimine kadar birçok hizmeti online satın alabileceğiniz Etkici’de, farklı ihtiyaç ve bütçelere göre farklı hizmet paketleri bulunuyor. Hizmet paketlerimizi incelediğinizde mutlaka işletmenize uygun paketi de bulabileceğiniz Etkici’nin en önemli beş avantajını da sizin için derledik.

Ajans Kalitesinde Hizmet Alın

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Etkici geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren Görsel Projeler Group bünyesinde yer almaktadır. Etkici.com çalışanlarının tamamı reklam ajansı tecrübeli profesyonellerdir. Dolayısıyla Etkici’den alacağınız her hizmet ajans kalitesinde olacaktır.  

Geniş Ekip, Etkili Çözümler

Etkici her biri kendi alanında uzmanlaşmış geniş bir kadroya sahiptir. Her bir proje için, uzmanlık alanı farklı çalışma arkadaşlarımızdan bir ekip kurulur. Bu ekip brief aldıktan sonra, beyin fırtınası amaçlı bir toplantı gerçekleştirir ve ortaya atılan onlarca yaratıcı fikirden en iyisini seçerek çalışmaya başlar. Başlangıçta sizin vermiş olduğunuz direktifleri ve marka kimliğinizi göz önünde bulundurarak, özenle işi üretirler ve söz verdiğimiz tarihte, ister online ortamda, ister kargo yoluyla teslim alırsınız. 

Nerede Olduğunuzun Önemi Yok

Bulunduğunuz şehirde fazla reklam ajansı olmayabilir ya da siz reklam ajansı araştırmak, ajanslarla toplantı yapmak için yeterli vakte sahip olmayabilirsiniz. Tüm bunların artık bir önemi yok. Etkici.com üzerinden ihtiyacınız olan hizmeti online satın alabilir, vaat ettiğimiz tarihte de yine online teslim alabilirsiniz. Eğer işin ayrıca elden teslim edilmesini de isterseniz onu da kargo aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

İhtiyaca Uygun Paketler

Etkici’de aynı ürün kategorisi altında sektörünüze, işlemenizin büyüklüğüne ya da ihtiyacınıza göre içerikleri ve fiyatları değişen paketler bulunmaktadır. Mesela yeni işletmeler ya da sosyal medyaya yeni giriş yapacaklar için “Merhaba Sosyal Medya” paketi, e-ticaretçiler içinse “E-ticaret Sosyal Medya Paketi” bulunmaktadır. Siz de onlarca ürün içinden mutlaka markanız için uygun paketi bulabilirsiniz.   

360°C Hizmet

Etkici’nin pazarlama - dijital pazarlama alanında oldukça geniş bir hizmet alanı vardır. Sağladığı en önemli avantajlardan biri de hemen hemen tüm ihtiyaçlarınız için uygun bir çözüm sunabilmesidir. Etkici olarak sağladığımız hizmetleri buradan inceleyebilirsiniz. 

Ne aramıştınız?

Sepetiniz

Language
Turkish
Open drop down